Sklenené bezrámové posuvné dvere

Dizajnová lahôdka pre náročných - sklenené posuvné steny a bezrámové dvere bez spodnej koľaje, s možnosťou namontovania na strop, aj na stenu. Sklenené dvere esteticky rozdeľujú priestor. Navyše, do oddelených miestností ľahko prepúšťajú denné svetlo.

Bezrámové posuvné dvere zo skla

Ich mechanizmus je podobný ako u dverí bez spodnej vodiacej koľaje (namontovať sa dajú posuvné dvere na stenu, aj na strop), no s tým rozdielom, že sklenená plocha dverí nie je osadená do hliníkového rámu. K posuvnému mechanizmu je špeciálne bezpečnostné sklo zavesené na dvoch miestach pomocou čeľustí.

Zasúvacie dvere. Kam s nimi?

Bezrámové dvere sa hodia nielen do domu, či bytu, ale aj do pracovných a kancelárskych priestorov, kde oproti klasickým dverám šetria miesto a zároveň esteticky dopĺňajú interiér.

Dizajnové interiérové dvere

Okrem prvotnej funkcie uľahodia aj oku a štýlovo rozdelia každý priestor. Dvere bez rámu sú naozajstnou dizajnovou lahôdkou. Sklenené bezrámové dvere poľahky v interiéri nahradia tie klasické. Sklenené posuvné steny navyše presvetlia priestor a dodajú mu moderný vzhľad.

Fototapety na sklenené dvere

Na sklo je tiež možné lepiť fototapety. Lepia sa na sklenené posuvné dvere celoplošne, z prednej, ale aj zo zadnej strany skla. Lepenie zo zadnej strany skla poskytuje kreativite neobmedzené možnosti. Výsledný efekt sa nedá ničím napodobniť. Fototapeta spolu s poslednou vrstvou fólie zároveň plní funkciu bezpečnostnej fólie. Sklenené dvere tak fóliou získajú nový, umocnený vzhľad.