Tradičný slovenský výrobca nábytku na mieru

Tradícia a kvalita sú dnes veľmi cenené vlastnosti. Na trhu s nábytkom sa firma Šatníky a skrine pohybuje už 25 rokov a vlastnosti ako precíznosť, kvalita a ústretovosť sú piliere, na ktorých staviame našu obchodnú filozofiu.Naša chuť tvoriť a tvrdá práca nás každým rokom posúva stále vpred a tak sa nám podarilo vypracovať sa z malej dielne až na jedného z najväčších výrobcov vstavaných skríň na Slovensku. Našim krédom je tvoriť kvalitný nábytok, ktorý bude nadčasový a bude slúžiť ľuďom všetkých vekových kategórií a v ich domácnostiach bude dotvárať rodinnú pohodu. 


vstavana skrina Šatníky a skrine modernáNaša filozofia

Hlavnou myšlienkou našej spoločnosti je kvalitný nábytok v podobe vstavaných skríň, šatníkov a iného nábytku, ktorý je dostupný pre všetkých. Chceme, aby náš nábytok spĺňal všetky funkcie, ktoré od neho očakávate a zároveň bol pomerne nenáročný na údržbu. Váš názor nás zaujíma a preto sa naša spolupráca nekončí len dodaním skrine podľa vašich predstáv, ale vždy chceme vedieť, či výrobok funguje tak, ako by mal. Každý člen nášho tímu je odborník vo svojej oblasti a preto vám môžeme zaručiť len kvalitne odvedenú prácu. 

Materiál a návrhPri výrobe nášho nábytku sa spoliehame len na kvalitné materiály, ktoré vždy odvedú svoju prácu spoľahlivo a vydržia dlhé roky. Náš nábytok je vždy vytvorený presne na mieru, aby dokonale vynikol v danom priestore a tiež aby spĺňal konkrétne podmienky zákazníka. Najlepším zrkadlom našej práce súspokojní zákazníci, ktorí dávajú našej firme prednosť pred nábytkom bežne dostupným v obchodných domoch. Zaujíma nás váš názor a vďaka vám chceme rás a byť stále lepšími v tom, čo robíme. Zakladáme si na tom, že sme tradičný výrobcovia nábytku na mieru na Slovensku.